Titles you rated
CloserRated ★ 3.5
AdoreRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
A Ghost StoryRated ★ 4.5