Titles you rated
Rim of the WorldRated ★ 2.0
Funny GamesRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Beyond UtopiaRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
The Way He LooksRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
JungleRated ★ 3.0
MenRated ★ 3.5