Movies
Ratings
659
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.0