Series
Ratings
45
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
HERORated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 0.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0