Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0