Series
Ratings
24
The ProducersRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5