Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 1.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.0