Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Ant BullyRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 5.0
BambiRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.0- Baby's Day OutRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
DumboRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0