Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
BirthdayRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Autumn SonataRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The Adventures of Mark TwainRated ★ 3.0