Series
Ratings
23
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5