Movies
Ratings
394
Wall to WallRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.0
Happy HourRated ★ 3.0
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Asako I & IIRated ★ 4.0