Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 2.5
Love AlarmRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 물의 나라 태국, 짜오프라야 강을 가다Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5