Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0