Movies
Ratings
20
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 2.0