Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
WindtalkersRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0