Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0