Movies
Ratings
96
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
RedRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0