Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
OasisRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0- WishRated ★ 2.0
Sky of LoveRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.0
A FamilyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0