Movies
Ratings
1153
Tokyo StoryRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
GreyhoundRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The EelRated ★ 3.5
Under the Open SkyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0