Movies
Ratings
282
OculusRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 5.0
The PuppetRated ★ 3.0
The Ring TwoRated ★ 5.0
The Ring VirusRated ★ 5.0
Two MoonsRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
RinguRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 5.0