Movies
Ratings
141
Forever the MomentRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
No RegretRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
CracksRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0