Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
The PuppetRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 2.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0