Movies
Ratings
201
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Big StanRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
14 BladesRated ★ 5.0
Shanghai KnightsRated ★ 5.0
Let's Go to PrisonRated ★ 5.0
PainedRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Four BrothersRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
The Storm RidersRated ★ 5.0