Series
Ratings
67
Young SheldonRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Cooking with ParisRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Baymax!Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Rokuhodo Yotsuiro BiyoriRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 4.5