Movies
Ratings
226
High School MusicalRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0