Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
The VillageRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0