Movies
Ratings
315
InterstellarRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5