Movies
Ratings
119
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Jackass 3DRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0