Titles you rated
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.0
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 4.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
In WaterRated ★ 3.0
By the StreamRated ★ 3.5
Visiting HoursRated ★ 3.0
I am the Secret in Your HeartRated ★ 0.5
Emilia PerezRated ★ 2.5
I Am LoveRated ★ 4.5
Bauhaus Spirit: 100 Years of BauhausRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
A Traveler's NeedsRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0