Series
Ratings
187
Sonic Prime Season 1Rated ★ 3.0
Pokémon ConciergeRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5
HildaRated ★ 3.0
Dragon Ball Z Kai: Sayian / Frieza SagaRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
We Got Married Season 1Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5- Seunguappaui Sadeuseyo JebalRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5