Titles you rated
This Means WarRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
HeartbeatRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0