Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
AmsterdamRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Ticket to ParadiseRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 3.0
Death on the NileRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
DeliciousRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0