Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Tulip FeverRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
What Maisie KnewRated ★ 4.0