Titles you rated
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
AgencyRated ★ 3.5
Outer BanksRated ★ 4.5
Kiss Sixth SenseRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
HappinessRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0