Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0- WishRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 2.0
Tokyo!Rated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0