Titles you rated
No Tears for the DeadRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
OculusRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 5.0
SanctumRated ★ 5.0
The CatRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 5.0
South BoundRated ★ 5.0
HowlingRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 3.0