Titles you rated
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0