Series
Ratings
15- Three FriendsRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5