Movies
Ratings
137
Life of PiRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0