Movies
Ratings
55
LeonRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0