Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0- PilotRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.0