Series
Ratings
29
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 0.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0