Movies
Ratings
313
Bee MovieRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0