Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.5
Johnny ExpressRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.5
FeastRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.5
UnbrokenRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5