Movies
Ratings
133
The Way HomeRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0