Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0