Movies
Ratings
28
New WorldRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Every Blessed DayRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 2.0