Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0