Series
Ratings
357
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5- 신들린 연애Rated ★ 3.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- Korea's Next Top Model Season 3Rated ★ 5.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 1.5
Black PeanRated ★ 1.0- 嵐にしやがれRated ★ 3.0
Friend GameRated ★ 2.0
Tomodachi Game R4Rated ★ 1.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- The Quiz ShowRated ★ 1.5
The Files of Young Kindaichi Season 2Rated ★ 3.5
The Files of Young Kindaichi Snow Demon Legend Murder CaseRated ★ 3.0
The Files of Young Kindaichi Season 1Rated ★ 4.0- The Files of Young Kindaichi Season 3Rated ★ 3.0