Movies
Ratings
93
The A-TeamRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
HulkRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 3.0